Erhan Ali Yılmaz

Erhan Ali Yılmaz 2004 yılından bu yana Miami, Riga, Kiev, İstanbul ve Stockholm gibi şehirlerde McCann ve DDB gibi dünyanın en iyi reklam ajanslarında creative director olarak çalıştı. Bu süre zarfında bir yandan Diesel, Starbucks, Nokia, Vodafone, Audi ve Nivea gibi markalarla global projelerde yer aldı, diğer yandan da uluslararası pek çok üniversite ve konferansa eğitimci ve keynote speaker olarak katıldı.

2011 yılında nörobilime olan merakı onu Mindfulness kavramıyla tanıştırdı. Bu tanışmanın ardından uygulamaya başladığı Mindfulness tekniklerinin zihinsel ve bedensel performansındaki dramatik etkileri bu konuya tüm dikkatini yöneltmesini sağladı.

Takip eden aylarda Mindfulness teknikniğinin insan hayatındaki kullanım alanlarının zenginliğini keşfetti. Diğer taraftan Mindfulness’ın kolektif bilince yapabileceği pozitif etkilerinin sıradışı potansiyeli onu çok heyecanlandırdı.

Sonrasında Mindfulness tekniğini her yaştan insanla buluşturup, onların zihinlerini daha sağlıklı ve verimli kullanabilmesine yardım edebilmek hayattaki amacı ve tutkusu halini aldı.

Bu amaçla 2015 yılında Mindful Academy’i kuran Erhan, 2016-2018 yıllarında Türkiye’de ve uluslararası alanda 1000’i kurumsal yönetici olmak üzere 10000 üzerinde kişiyi Mindfulness kavramıyla tanıştırdı.

Erhan Ali Yılmaz bugün Mindful Academy ve Mindfulness Alliance bünyesinde mindfulness eğitim programlarını tasarlıyor ve yurt içi ve yurtdışında mindfulness temalı seminerler vermeye devam ediyor.